Personal Project jest okazją to poznania wartościowych osób, z którymi omawianie i interpretowanie zadanych w ramach kursu kazusów jest ciekawym i wzbogacającym doświadczeniem. Każde spotkanie pokazało, że są to osoby, z którymi można porozmawiać na każdy temat, a dyskusja i czasami rożne opinie na dany temat wnoszą możliwość spojrzenia na pewne sprawy z innej perspektywy. Spotkania generalne były prowadzone przez świetnych moderatorów, którzy zawsze byli bardzo otwarci i których opinie wypływające  doświadczenia, pomagały zrozumieć pewne zachowania i emocje, które interpretowaliśmy w ramach case’ów. Każdy z moderatorów też zawsze służył swoim czasem i dawał możliwość dalszej rozmowy, zadawania pytań, nawet po upłynięciu czasu przeznaczonego na spotkanie.
Kurs był przeprowadzony w ciekawej formie: dzięki spotkaniom w małych grupkach a potem wszystkich grup razem z moderatorem, można było skonfrontować czasem różne interpretacje poszczególnych case’ów i wypracować wspólne rozwiązania. Atmosfera na spotkaniach była zawsze bardzo przyjazna i swobodna.
W moim odczuciu, mimo formy prowadzania zajęć w trybie zdalnym, do którego zmusiła nas pandemia, udało się ze spotkań wyciągnąć bardzo dużo pouczających przemyśleń i nawiązać znajomości ze świetnymi osobami, z którymi mam nadzieję, uda się utrzymać kontakt, bo na pewno warto mieć takich ludzi w swoim życiu 😊
Jagoda