Szkoła Letnia Akademii Familijnej to kilka dni w ciągu wakacji wypełnione rodzinnym podróżowaniem, zwiedzaniem, a także spotkaniami dla rodziców o tematyce wychowawczej. Oprócz wypoczynku, zawiązują się nowe przyjaźnie, rodziny poznają nowe rodziny, wymieniają się doświadczeniami, pomysłami, powstają wspólne inicjatywy.

W roku 2022 SLAF odbędzie się w następujących terminach:

Białogóra I: 3-09 lipca 2022

Białogóra II: 23-30 lipca 2022

Krasnobród: 16-23 lipca 2022

Krempna (podkarpackie): 16-23 lipca 2022

Piękny Brzeg k. Węgorzewa: 30 lipca – 06 sierpnia 2022

Zembrzyce k. Suchej Beskidzkiej: 06-13 sierpnia 2022

Stara Jedlanka: 14 -21 sierpnia 2022

Więcej informacji: akademia@akademiafamilijna.pl

FOTO-RELACJA Z BIAŁOGÓRY 2021

 

 

I edycja Young SLAF w Krasnobrodzie

W 2021 roku po raz pierwszy równolegle ze SLAF w Krasnobrodzie odbył się Young SLAF dla młodzieży z klas ósmych oraz licealistów. Uczestnicy rekrutowani spośród dzieci małżeństw uczestniczących w letniej akademii spędzili wspólnie bardzo owocny tydzień. Oprócz wspólnego sportu, zwiedzania i zabawy mogli uczestniczyć w wykładach i warsztatach dotyczących osobistego rozwoju. Warto zauważyć, iż specjalnie dedykowany program był przygotowywany wspólnie przez młodzież i rodziców. Ten pilotażowy Young SLAF należy uznać za udany, a młodzież w nim uczestnicząca już entuzjastycznie zapowiedziała, iż w przyszłym roku (czyli 2022) program będzie jeszcze bogatszy.  

Poniżej krótka relacja koordynatora, a zarazem uczestnika Young SLAF – Wojtka Tyralika:

„W tym roku SLAF był wyjątkowo udany. Wraz z innymi uczestnikami Young Slaf spędziłem bardzo miło i owocnie każdy dzień i wieczór. Na wykładach i pogadance wiele się nauczyłam, a idealnym zwieńczeniem dnia była potańcówka. Świetnie spędziłem też czas na kajakach. Mam nadzieję, że taka forma Slafu będzie kontynuowana w kolejnych latach!”