troj 1 ok troj 2 ok  

Historia Akademii Familijnej w Polsce sięga już ponad 13 lat, a jednym z pierwszych miejsc, w którym odbyły się kursy poza Warszawą, były trójmiejskie aglomeracje. Przez ponad dekadę absolwentami Akademii Familijnej na Pomorzu zostało prawie 200 małżeństw, wiele z nich biorąc następnie udział w kolejnych kursach I podążając za rozwojem swoich dzieci. Cały czas wśród nas są absolwenci pierwszych kursów. 

W obecnym roku w Gdańsku realizowane są równolegle 3 kursy: Pierwsze Litery, Pierwsze Decyzje oraz Młodsze Nastolatki, w których łącznie bierze udział ponad 30 małżeństw.

"Jesteśmy otwarci na wszystkie małżeństwa chcące rozwijać w efektywny sposób swoje rodziny, więź między sobą, a także lepiej zrozumieć poszczególne etapy dorastania dzieci. To ogromna radość obserwować co roku efekty, jakie kursy przynoszą uczestniczącym w nich rodzinom - poprawa komunikacji, organizacja życia rodzinnego, ale także zawieranie i pogłębianie przyjaźni między rodzinami. To ostatnie znajduje wspaniałe odzwierciedlenie we wzroście rodzin uczestniczących w Szkole Letniej Akademii Familijnej w Białogórze - w ostatnim roku ta liczba sięgnęła 12 rodzin, a w tym już wiemy, że ją pobijemy!" - tłumaczy jedna z osób koordynujących kursy. "Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa z Trójmiasta i jego okolic na nasze kursy AF! Gwarantujemy przyjazną atmosferę i rezultaty, które na pewno poprawią funkcjonowanie Waszych rodzin!" - dodaje.

Osoby zainteresowane kursami zachęcamy do kontaktu. Nasz adres E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisz się na newsletter

Podaj prawidłowy adres

Zaznacz powyższe pole

IFFD

Szukaj

Znajdź nas

fb  yt    insta

© Akademia Familijna 2019
Wdrożenie: joomla - Solmedia.pl