Znalezione obrazy dla zapytania facebook

MOC WIARY PRZEKAŻ DALEJZapraszamy na konferencję pt. „MOC WIARY – PRZEKAŻ DALEJ! Jak wychowywać w wierze w czasach postprawdy?” Wydarzenie organizowane jest przez przedszkole i szkołę STRUMIENIE oraz szkołę ŻAGLE w sobotę 10 marca 2018 r. w godz. 16.00-19.30 w auli szkoły STRUMIENIE.

Czy i w co wierzy młody człowiek? Kim jest i dokąd zmierza? Jak wspierać, by mógł rozpoznać drogę w świecie rozmytych granic, tysiąca subiektywnych prawd? Jak docierać do właściwych autorytetów? Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o wierze? Czy odpowiedź na te pytania jest dziecinnie prosta, czy rodzice i wychowawcy mają receptę na bolączki młodego pokolenia?

W jaki sposób poszukiwać drogi do serc młodych ludzi? Jak oddzielać rozum i emocje w poszukiwaniu obiektywnej prawdy. Co robić, by być przygotowanym na przekazywanie wiary młodym pokoleniom?

Na te oraz inne pytania będą poszukiwać odpowiedzi zaproszeni eksperci:
ks. prof. Ramiro Pellitero – wykładowca, teolog i duszpasterz, ks. dr Marek Dziewiecki – teolog i dr psychologii, specjalista z zakresu wychowania, małżeństwa i rodziny oraz p. Janusz Wardak – praktyk w dziedzinie wychowania i edukacji, założyciel i prezes Stowarzyszenia Akademia Familijna, były wicedyrektor ds. wychowawczych Szkoły ŻAGLE.

PRZYJDŹ I PRZEKAŻ DALEJ !!!

Pobierz plakat

JAK POWSTAŁY KURSY AF?

 .Jak1

________________

iffd01

POLECAMY

.mamyok

SLAF 2018

Szkoły Letnie Akademii Familijnej 2018:
Białogóra 1 - 7 lipca
Białogóra 8 - 14 lipca
Radawa 8 - 14 lipca
Studzieniczna 5 - 11 sierpnia

WARTO PRZECZYTAĆ

qqq

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W chwili, gdy matka trzyma w objęciach nowo narodzonego synka, jego oczy mówią jej, że stanowi dla niego cały świat. Jednak dorastający chłopiec, który jej potrzebuje, jednocześnie ją od siebie odpycha. Autorka bazując na trzydziestoletnim doświadczeniu jako lekarz pediatra, matka czworga dzieci, dzieli się swoją wiedzą potrzebną każdej matce o tym, jak wzmocnić – lub odbudować – jej więź z synem.

GOŚCIMY

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.