Znalezione obrazy dla zapytania facebook

Rosa

Bardzo się cieszę, zaczynając tego bloga. Mam nadzieję, że pomoże on wielu rodzinom w lepszej organizacji i spędzaniu ze sobą więcej czasu! Będę tu pisać o planach rodzinnych, poradach kulinarnych, pomysłach na nauczanie dzieci… i o wszystkim, o czym będziecie chcieli wiedzieć! Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś na temat konkretnego tematu, napisz do mnie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Głęboko wierzę, że fakt posiadania piętnaściorga rodzeństwa, jak i 18 własnych dzieci, dał mi mnóstwo doświadczenia. Razem będziemy się świetnie bawić. Problemy i przeszkody, czyli okazje do nauki, są wiecznie takie same: zazdrość, problemy z zaśnięciem w nocy, niekończący się płacz lub nieustające, dziecięce „nie, nie nie!” dla domowych zasad. Jestem niezmiernie podekscytowana możliwością podzielenia się moją wiedzą z wami!
Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

Rosa Pich

http://rosajaktytorobisz.pl/

JAK POWSTAŁY KURSY AF?

 .Jak1

________________

iffd01

POLECAMY

.mamyok

SLAF 2018

Szkoły Letnie Akademii Familijnej 2018:
Białogóra 1 - 7 lipca
Białogóra 8 - 14 lipca
Radawa 8 - 14 lipca
Studzieniczna 5 - 11 sierpnia

WARTO PRZECZYTAĆ

qqq

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W chwili, gdy matka trzyma w objęciach nowo narodzonego synka, jego oczy mówią jej, że stanowi dla niego cały świat. Jednak dorastający chłopiec, który jej potrzebuje, jednocześnie ją od siebie odpycha. Autorka bazując na trzydziestoletnim doświadczeniu jako lekarz pediatra, matka czworga dzieci, dzieli się swoją wiedzą potrzebną każdej matce o tym, jak wzmocnić – lub odbudować – jej więź z synem.

GOŚCIMY

Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.