troj 1 ok troj 2 ok  

Historia Akademii Familijnej w Polsce sięga już ponad 13 lat, a jednym z pierwszych miejsc, w którym odbyły się kursy poza Warszawą, były trójmiejskie aglomeracje. Przez ponad dekadę absolwentami Akademii Familijnej na Pomorzu zostało prawie 200 małżeństw, wiele z nich biorąc następnie udział w kolejnych kursach I podążając za rozwojem swoich dzieci. Cały czas wśród nas są absolwenci pierwszych kursów. 

W obecnym roku w Gdańsku realizowane są równolegle 3 kursy: Pierwsze Litery, Pierwsze Decyzje oraz Młodsze Nastolatki, w których łącznie bierze udział ponad 30 małżeństw.

„Jesteśmy otwarci na wszystkie małżeństwa chcące rozwijać w efektywny sposób swoje rodziny, więź między sobą, a także lepiej zrozumieć poszczególne etapy dorastania dzieci. To ogromna radość obserwować co roku efekty, jakie kursy przynoszą uczestniczącym w nich rodzinom – poprawa komunikacji, organizacja życia rodzinnego, ale także zawieranie i pogłębianie przyjaźni między rodzinami. To ostatnie znajduje wspaniałe odzwierciedlenie we wzroście rodzin uczestniczących w Szkole Letniej Akademii Familijnej w Białogórze – w ostatnim roku ta liczba sięgnęła 12 rodzin, a w tym już wiemy, że ją pobijemy!” – tłumaczy jedna z osób koordynujących kursy. „Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa z Trójmiasta i jego okolic na nasze kursy AF! Gwarantujemy przyjazną atmosferę i rezultaty, które na pewno poprawią funkcjonowanie Waszych rodzin!” – dodaje.

Osoby zainteresowane kursami zachęcamy do kontaktu. Nasz adres E-mail: akademiafamilijnatrojmiasto@gmail.com