JZ

6 sierpnia w Święto Przemienienia Pańskiego zmarł śp. Jacek Zinkow, troskliwy mąż i ojciec czworga dzieci, dobry przyjaciel.

Inżynier, wieloletni manager w firmie Nokia, był jednocześnie pełnym zapału moderatorem Akademii Familijnej oraz spiritus movens powstałych w okolicach Warszawy po lewej stronie Wisły „sternikowych” Szkół Azymut i Promienie, którym poświęcił wiele swojego czasu, serca i sił.

Miał wielkie serce do wszystkich ludzi, a w dyskusjach nt. wychowania młodzieży radził zawsze kierować się zdrowym rozsądkiem.

Jacek w rozmowach towarzyskich często podejmował ważne tematy, szukał rozwiązań na współczesne problemy, jednocześnie potrafił podchodzić do życia z dobrym humorem i bardzo lubił się śmiać.

W październiku zdiagnozowano u niego złośliwego raka przełyku. Jacek walczył dzielnie z chorobą, nieustannie prosił bliskich o modlitwę o cud uzdrowienia, choć był od początku poddany woli Bożej.

Na parę dni przed śmiercią powiedział nam: „teraz widzę, jak bardzo ważny jest CZAS”

Niech odpoczywa w pokoju.

Ania i Kazik Murawscy

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek 10 sierpnia o godz. 13.00 w parafii Matki Bożej Bolesnej w Milanówku. Pogrzeb na cmentarzu w Milanówku.

 

Na zdjęciu: śp. Jacek z żoną Asią, 1 maja br. na pielgrzymce w Sanktuarium MB Leśniowskiej – Patronki Rodzin w Żarkach.