IMG 9801
W spotkaniu w Torreciudad w Pirenejach uczestniczyło 12 rodzin z takich krajów jak Portugalia, Słowenia, Niemcy, Belgia, Szwecja, Chorwacja i Polska. To 14 dni wakacji z innymi rodzinami zaangażowanymi w Akademię Familijną w różnych krajach.
 
Założeniem jest plan, który łączy wakacje rodzinne z treningiem wzbogacania rodziny, a więc szkolenia plus czas wolny. 
 
Zetknęliśmy się z tematami wykładów takimi jak: Zmienianie świata na lepsze; System rodzinny; Temperament, charakter, osobowość. Do głównych zadań sesji treningowych należało jednak szkolenie moderatorów. Mogliśmy zobaczyć prezentację moderowania Leticii Rodriguez, Jose Miguela Cubillo, Javiera Reguarta czy Luisa Carrerasa, ludzi związanych z Akademią od wielu lat. Rownież uczestnicy mogli zmierzyć się z zadaniem moderowania otrzymując jednocześnie cenną informację zwrotną. Szkolenie dotyczyło także nowego kursu, który zamierzamy wprowadzić w Polsce czyli Personal Project. 
 
Podczas szkoleń dzieci mogły bawić się na świeżym powietrzu pod opieką starszych. Codziennie czekały na nich inne atrakcje, przebieranie w kostiumy, prace plastyczne a nawet występ klaunów itp. Bardzo pomocne były dzieci Rosy (mamy osiemnaściorga :)) 
 
Obiekt zawierał basen, boiska sportowe, place zabaw. Odbywały się zorganizowane wycieczki, festiwal, kino na świeżym powietrzu, kolacja dla rodziców pod gołym niebem, rodzinne wyzwania sportowe i wiele innych atrakcji. 
 
Ponadto codziennie mogliśmy być w Sanktuarium w Torreciudad na Mszy Świętej, poznać jego historię i podziwiać piękno wewnątrz i na zewnątrz, wokół były przepiękne widoki. 
 
To bardzo przyjemny, cenny i wartościowy czas dla naszej rodziny.
Dominika i Rafał Kalinowscy

FOTO-RELACJA